Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Grupė Merlin

„Merlin“ – Lietuvos roko grupė, kuri buvo suburta Vilniuje 1993 m. gitaristo ir dainų autoriaus Rodiono, dar žinomo kaip „Rod K“, pagrindinio dainininko ir gitaristo Felikso Kutka, būgnininko Lino Šilževičiaus ir bosisto Sergė Grėjaus. Grupės muzika tuo metu galėjo būti vertinama kaip rock/pop, alternatyvusis rokas (indie), dažnai pagrįstas minorinių tonacijų kompozicijomis. Dainų žodžiai apima socialines, romantiškas meilės ir net politines temas. Jie dažnai parašyti kartu su įvairiais draugais, tokiais kaip garsus Lietuvos poetas Rimvydas Stankevičius, vienas grupės gerbėjas ir bendradarbis iš Islandijos Óðinn Albertsonas, rašytoja Darija Šerlat , Aras Veberis, Marijus Berenis Tru.

Po šešerių metų tylos grupė „Merlin“ sugrižta į sceną su nauju albumu „12 mėnuo“, su nauja programa ir  nauju grupės sąstatu:

Feliksas Kutka    (vokalas/girata)

Romas Rainys     (gitaros profesorius)

Paulius Jaskūnas (boso gitara)

Vytis Vainilaitis  (būgnai)

Grupė klausytojų dėmesiui pristatys senas ir pažįstamas dainas iš ankstesnių albumų, tokias laip: „Sustojęs laikas“, „Metai“, „Lietaus laiškai“, „Gyvena ten“              

„Garsų sraute“; „Man ne vis vien“ ir dar daug kitų seniai girdėtų, bet tikrai nepamirštų dainų.

 Programoje – ir naujos dainos iš  grupės albumo, pavadinimu „ Dvyliktas mėnuo“. Tai jau ne kartą radio eteryje skambėję kūriniai: „Eismas žiedu“, „Televizorius ir geltonas sniegas“,  „Laikas paklausti“ ir tituline tapusi albumo daina „12  mėnuo“. 

Programos trukmė: 1,5 val.

Video Video

 

Dėl kainų ir datų galite skambinti tel.  864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid CSS!