Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Šou
Šokių grupė "Modus dance"

Šokių grupė "Modus dance"

Tai unikali šiuolaikinių šokių grupė, kurioje mokoma įvairių šiuolaikinių šokių stilių: Hip-hop, Streetdance, Techtonic, Showdance ir kiti. Tai šokio pasaulis, kuriame daug gėrio, juoko, žaismo, pilnas džiaugsmo, netikėtumų ir naujų įspūdžių. Puikiai pasirodė TV3 projekte "Lietuvos talentai"

Prisitatymas

Pasirodymas "Lietuvos talentai"

Vestuvinio šokio video

Šokių studija „Arabella“

Šokių studija „Arabella“

Tai - viena pirmųjų rytietiškų šokių studija Šiauliuose. Nuo pat atsiradimo pradžios šokėjos kartu su vadove Jelena Ageravičiene nuolat dalyvauja įvairaus pobudžio Šiaulių m. ir Lietuvos renginiuose. Studijoje mokomasi pagrinde egiptietiškas ir ispaniškas stiliai. Šių krypčių šokiai yra ne tik estetiškai grazūs, subtilūs, jausmingi bei emocionalūs,  bet ir sveikatos atžvilgiu naudingi bei gyvybingi.

BG-šokių namai

BG-šokių namai

Tai visi stiliai po vienu stogu. Čia save atrasti gali kiekvienas nuo mažiausio iki didžiausio.
Šokių namų iniciatorius Mantas Svirskys yra tituluotas show-dance, gatvės stiliaus, daugkartinis Lietuvos, Rusijos, pabaltijos ir europos šalių prizininkas. TV projektų „Kviečiu šokti“, „Romeo ir Džiulieta“, „Tu gali šokti“, „Auksinis balsas“, „X-faktorius“ choreografas. Mūsų komandą sudaro profesionalūs šokėjai. Mes paversime jūsų švente įsimintiniausia.
Siūlome jums:

 • Šokio mokytojo paslaugas pagal pasirinktą stilių jūsų vakarėlio svečiams.
 • Merginų show pasirodymą.
 • Mišrią show grupę - pasirodymą.
 • Porinius pasirodymus.
 • Šiuolaikinių šokių pasirodymą.
 • Gatvės šokių programą.
 • Lindi hopa, airiškus šokius.
 • Lotynų šokius, kankano pasirodymą.
 • GO-GO šokėjų programą jūsų vakarėliui, šventei.

Programoje siūlome nuo trijų iki keturiasdešimt šokėjų.

Iliuzionistas Tomas Šimkus

Iliuzionistas Tomas Šimkus

Tai naujos kartos magas, iliuzionistas, rankų miklumo meistras ir žmogus, atliekantis tai, kas gali būti pavadinta tiesiog MAGIJA!  Jau ankstyvoje vaikystėje Tomas pradėjo džiuginti žmones savo sugebėjimais miestų gatvėse ir kavinėse, kur sparčiai tobulėjo, o jo sveiku protu nesuvokiami triukai bei išskirtinis jų atlikimo stilius žavėjo visus.
Šiandien Tomas kviečiamas į įvairius renginius - įmonių ir privačius vakarėlius, konferencijas ir kitas šventes tam, kad savo neįtikėtinais sugebėjimais padovanotų žiūrovams daug neblėstančių prisiminimų bei Juos įtikintų, kad viskas įmanoma..!

NELEGALUS VAKARAS

NELEGALUS VAKARAS

Keliaujantis netradicinis kazino Jūsų vakarėliui…

Renginio vedėjas Nelegalaus vakaro svečius linksmins žaidimais, komentuos prie žaidimo stalų, bei praves aukcioną. Suderinus su užsakovais, paruošime individualią renginio programą arba prisitaikysime prie Jūsų renginio programos ir tapsime renginio dalimi.Tarakonų lenktynės, BlackJack/ Juodasis Džekas, Laivų Mūšiai, Žiurkių ruletė. Aptarnaujantis personalas, bei krupje, kurie padės Jums prie žaidimo stalų. Netikri pinigai žaidimams
Tarakonpinigiai, kuriuos išdalinsime svečiams, jie niekada nesibaigia!!! Netikrų pinigų pagalba, galite statyti didžiausas sumas prie bet kurio iš lošimo stalų. Užsakovai gali užsisakyti pinigų, su savo įmonės LOGO (papildomas mokestis).

"Viduramžių pasiuntiniai"

"Viduramžių pasiuntiniai"

Ši organizacija siūlo netradicines pramogas įmonių renginių bei seminarų, masinių arba šeimos švenčių metu.

 • Riterių kovos
 • Ugnies šou
 • Senoviniai šokiai
 • Šaudymo pramogos
 • Viduramžių žaidimai

Dėl programos, kainų ir platesnės informacijos kreiptis tel.: 8 648 29315

 

 

 

 

 

Valid CSS!