Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Muzikinių grupių pasiūlymai

Asta Pilypaitė ir Alytaus De Žavu chorasJų repertuare įžymūs lietuvių ir užsienio hitai. Daugiabalsis dainavimas, įspūdingi kostiumai, jaunatviška energija. Toks yra Alytaus De Žavu choras, jo generolė visiems puikiai pažįstama Asta Pilypaitė. Jie 2014 metų TV3 projekto "Chorų karai" nugalėtojai.

Programos trukmė: 40 min. (yra galimybė padaryti koncertą, įtraukiant Astos Pilypaitės solines dainas)


VIDEO1
VIDEO2

Dėl koncertų kreiptis tel. 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

“SPECTRUM”

Profesionalūs muzikantai, susibūrę 2002 m. Klaipėdoje. Grupės nariai groja tik gyvai, savaip interpretuodami standartus bei žinomas temas. Atliekamos muzikos spektras gana platus: ritmenbliuzas, rokenrolas, džiazrokas, roko baladės, populiarūs šlageriai. Koncertas gali būti ir trys ir keturios dalys po 45min.arba taip kaip pageidaus organizatoriai.

Kiti “SPECTRUM”projektai:

“Simply REDA”

Grupės “SPECTRUM “ projektas “Simply REDA” sukurtas kartu su puikaus balso dainininke Reda Striškaite, tai trijų dalių po 45min.trukmės koncertas, kuriame atliekamos gerai žinomų dainininkių dainos,tai .Adele, Pink, Bonnie Tyler,Tina Turner, Cher ir kitos. Galima derinti prie renginio programos.

“ARINA & VETO BANK”

Didesnė dalis “SPECTRUM” muzikantų groja ir su “ARINA & VETO BANK”, koncerto trukmė: dvi dalys po 45min, taip pat galima derinti prie renginio programos.

R. Difartas ir Gyvo Garso Klubas

Ramūnas Difartas - vokalistas, gitaristas, dainų autorius ir atlikėjas, mokytojas. 2011 m. Ramūnas ir grupė dalyvavo Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje su daina "Before you go". Tais pačiais metais konkurso "Nauja daina" finaliniame koncerte skambėjo R.Difarto naujas kūrinys "Dainos akys". Atstovaudami Kauno miestą, D.Beinarytės vadovaujamas "Burgundiškasis Choras" su solistais R.Difartu ir A.Sutkauskaite laimėjo TV3 projekte "Chorų karai".
2011 m. gruodžio mėn. Ramūnas Difartas ir „Gyvo Garso klubas“ išleido autorinių dainų DVD albumą "Dainos Akys".
Programa:
1. Programa šokiams ir užtikrintai geram vakareliui tiek solidžiai, tiek jaunatviškai publikai. Programos trukme: iki 3 val.
Live demo: VIDEO

2. "Tribute to Roxette". Geriausi legendinės švedų grupės kūriniai. 2 dalių programa, Lietuvoje sulaukusi ypač gerų įvertinimų. Garantuota gera bet kokio vakarėlio nuotaika ir energija!

VIDEO
3. "R. Difarto autorinių kūrinių programa". Programos trukmė - iki 1.5val.
4. Ramūnas Difartas ir Aušra Difartė acoustic duo programa -  " Intymiai..."
Programoje - išskirtiniai pasauliniai duetai, autorinė muzika, gera nuotaika ir betarpiškas bendravimas. Tiek jaukiam pasisėdėjimui, tiek smagiam padainavimui.

 

Grupė "BIPLAN"

Grupė "BIPLAN"

Susikūrusi 1995 m. „Biplan“ yra viena populiariausių Lietuvos lengvojo roko grupių iš Vilniaus.Grupė pirmąjį savo albumą išleido 1997 m. ir nuo to laiko iš viso yra išleidusi net šešiolika albumų ir singlų.
Populiariausi grupės hitai, kaip „Labas rytas“,„Ketvirtadienis“, „Anzelmutė“, „Šok ir nesustok“, puikiai prisimenami iki šiol ir tiks bet kokiai progai.

Programos trukmė - 1h 20 min.
1 video
  2 video
Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

Jaunieji "ABBA" pasekėjai grupė "DAR"

Grupė dar

2012 metų atrankos į Euroviziją antros vietos nugalėtojai  grupė "DAR". Programoje geriausi Vudžio ir  Grūdo superhitai, Indrės pasaulio koveriai, finale grupės "DAR" koncertas pilnu sastatu (4 žmonės). Programa derinama indvidualiai pagal užsakovo pageidavimus.  Šio kvarteto programoje galima išgirsti švedų grupės "ABBA" užuomazgų. Programa atliekama gyvai. Grupė turi gerą garso  bei šviesos įrangą, lazerių šou. Grupė dalyvauja projekte "Muzikos legendos", todėl  ruošia lietuviškų šlagerių programą šiuolaikiškai čia

Programos trukmė: Nuo 30min  iki 2 val.

Kitos dainos:

1 video 2 video 3 video 4 video

Lietuviškų šlagerių programa (1 val.):

1 video (Raganų puota) 2 video (Daiva) 3 video (Aš dar dainuosiu) 4 video (Sudeginti tiltai)

 Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

Grupė 16 Hz (pop)

grupė 16 hz

Grupę 16Hz įkūrė broliai Robertas ir Petras Jucevičiai. Pavadinimas siejasi su garsu, muzika ir tik labai gerai išlavinta žmogaus ausis pradeda girdėti garsus, kai jų virpesių dažnis pasiekia 16 Hz.

Oficialus grupės vardo gimimas yra 1994 metų ruduo, kada pasirodė debiutinis 16 Hz albumas “Jei pavargai…”, kurį išleido firma “Pūkas”. Po jo išleidimo grupė pakeitė leidybinę firmą, pereidama į “Pop centrą”. 1995 m. buvo išleistas antrasis albumas “Pavasarinis sniegas”, kurio titulinė daina (tuo pačiu pavadinimu) išgarsino grupę 16Hz. Iki 1997 m. Vasaros išleidžiami dar du albumai ir pirma 16Hz kompaktinė plokštelė (CD) “Iš tylos”, kurioje įrašyti geriausi kūriniai, iki tol išleisti tik audio kasetėse. Kolektyvo sudėtis keitėsi, bet branduolys liko tas pats – broliai.1997 m. pabaigoje 16Hz išsiskiria su leidybine firma „Pop centras” ir tuo pat metu grupę papildo dar vienas narys – Skaidrius (Hardas) Varslauskas.

Grupė nuo pirmojo albumo išleidimo niekada nebuvo nutraukusi aktyvios koncertinės ir kūrybinės veiklos. Išleidžiami dar trys nauji albumai ir dvi rinktinės programos.

Kvietimų gausa į įvairius renginius, šventes, uždarus vakarus, televizijos laidas ir t.t. tik įrodo, jog „16Hz” atliekama muzika yra universali ir priimtina tiek jaunimo tarpe tiek vyresniąjai kartai. 

Programos trukmė - 1,5 val., vestuvėse įmanoma derinti dėl viso vakaro programos.

1 video 2 video 3 video

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

Pusbroliai Aliukai ir sesutė

Pusbroliai Aliukai ir sesutė

Laukiami atlikėjai tiek Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tiek ir užsienyje. Jų energija ir profesionalumas žavi įvairaus amžiaus publiką. Kad ir kokiais šiltais apibūdinimais nupieštume grupės „Pusbroliai Aliukai ir sesutė“ paveikslą daugelis juos atpažįsta iš karto ir pradeda niuniūoti gerai žinomas dainas, tokias kaip „Mano namas vijokliais apaugęs“, „Pabučiuok tu mane“ ir „Skėtis“. Programos trukmė - 1 val. 10 min.

1 video 2 video 3 video

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

Grupė „Studija“ (pop, rock)

 Grupė „Studija“

Jų repertuare savos kūrybos dainos tokios kaip: “Daina draugams” , “Spindulys“, “Geležinė meilė”, “Vaikystė“, “Zuikio norai “, “Meilės bliuzas” bei kt. Savos kūrybos dainų koncertinė programa apie 1 val. 30 min.Taip pat ši grupė turi paruošusi ir 6 specialias programas:

  • „Tabami goes Creadence clearwater revival“ (Amerikiečių roko grupės, išpopuliarėjusios XX amžiaus 7-ojo dešimtmečio pabaigoje dainos. Per 1968, 1969 ir 1970 metus, grupė išleido šešis studijinius albumus bei daugybe sėkmingų dainų iki šių dienų grojamų įvairiose pasaulio radijo stotyse. Paskutinis septintasis Creedence albumas buvo išleistas 1972 metais, kuriam išėjus grupė iširo. Populiariausi kūriniai : „Have you ever seen the rain“, „Susie Q, I Put A Spell On You“, „Proud Mary“, „Bad Moon Rising“, „Travellin' Band“, „Lookin' Out My Back Door“,“My Baby Left Me“, „Ooby Dooby“, „Before You Accuse Me“, „Who‘ll stop the rain“, „Down on the corner“). Programos trukmė – 1 val.;
  • „Felicita“ (Italų muzikos hitai) Programos trukmė – 1 val.;
  • “Soul and jazz\rock heaters“ (koverių programa sudaryta iš Wonderio, Al Jarreau; Buttler ir kt.) Programos trukmė – 1 val.;
  • Rock'o baladės (Clapton, Elton John , Bryan Adams bei kt.) Programos trukmė – 1 val.;
  • Grupės „The Beatles“ dainos (Ši grupė susidarė iš ketverto muzikantų ir dainininkų, gan nekaltai pradėjusių savo karjerą Liverpulyje, išpopuliarėjusių VII dešimtmetyje. Jie buvo pačiame roko revoliucijos centre. Jų ideologija atsispindėjo 2 albumuose: ,,Sgt. Popper’s Lonely Heart Band” (,,Seržanto Pipiro vienišų širdžių orkestras”) ir ,,The White Album”(,,Baltasis albumas”). Ši grupė laikė save geresniais už Jėzų Kristų ir buvo įsitikinę, jog iš pagrindų pakeitė vakarų muziką ir moralę) Programos trukmė – 1 val.;
  • Grupės „Slade“ dainos (Anglijos lengvojo roko grupė. Labai populiarūs Jungtinėje Karalystėje. Jų populiariausios dainos yra „Merry Xmas Everybody“, „Take Me Bak 'Ome“, „Mama Weer All Crazee“, „Gudbuy T' Jane“, „Allright everybody“, „Everyday“, „Ooh La La In L.A.“, "Mama Weer All Crazee Now", „Far Far Away“; „My Oh My“ ir kt.) Programos trukmė – 1 val.

1 video 2 video 3 video 4 video (trumpas pasakojimas apie grupę)

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė

Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė

Nors šiltai besišypsantis atlikėjas plačiajai auditorijai tapo pažįstamas tik per keletą metų, E. Seiliaus muzikinis kelias įdomus ir turiningas. Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto teatro solistą koncertai ir spektakliai nuvedė į Vokietiją, Lenkiją, Rusiją, Japoniją, Prancūziją, Austriją ir JAV. Dainininkas 2007-2008 sezoną dirbo Reino nacionalinėje Operoje Strasbūre. E.Seilius dalyvavo meistriškumo kursuose su pasaulinėmis operos scenos žvaigždėmis ir dirbo su pripažintais Lietuvos bei užsienio dirigentais.Didžiausia sumanymų įkvėpėja ir įgyvendintoja – Kristina. Kartu su Edmundu, Kristina įgyvendina visas savo svajones tiek scenoje, tiek ir gyvenime. Kartu nueitas studijų kelias Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, padėjo atlikėjams giliau ir drąsiau pažvelgti į spalvingą turtingą ir be galo gražų muzikos pasaulį.

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

 Grupė „Hot Mamazz“ (swing, latin, pop)

 grupė Hot mamazz

Dviejų temperamentingų merginų grupė (Rasa Kaušiūtė, Alevtina Gujienė), gitara prigroja, varijuoja, improvizuoja gitaristas Arūnas Sabukas. Grupėje daug dėmesio skiriama muzikos stilistikai, todėl skirtingų stilių muzika yra skirstoma į dalis. Grupė žinoma kaip atliekanti LATIN muzikos hitus, nors repertuare yra nemažai ir POP hitų-nuo senų iki naujausių, SWING'o stiliaus kūrinių. 

Jų repertuare tokie latino muzikos kūriniai kaip:

 Celia Cruz - La Vida Es Un Carnaval

 Rodolfo y Su Tipica - La Colegiala

The Real Ritchie Valens - La Bamba

 Gloria Estefan~ Conga FULL HQ 

Pagrindinis grupės uždavinys-išjudinti žmones, kurie šėltų kartu su Hot Mamazz. Tai programa, ieškantiems kažko neįprasto, pikantiško, bet kartu stilingo bei kokybiško.

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

Rasos Kaušiūtės bei  pianisto Daumanto Slipkaus duetas

Rasos Kaušiūtės bei  pianisto Daumanto Slipkaus duetasRasos Kaušiūtės bei  pianisto Daumanto Slipkaus duetas

Šis duetas gyvuoja jau keleri metai. Akomponuojant  "Vilniaus salonistų" lyderiui  pianistui Daumantui Slipkui, dainininkė Rasa Kaušiūtė išreiškia savo lyrinę pusę,atlikdama mėgiamus jazz standartus,originalias kompozicijas. 2010 metais duetas daug koncertavo su "Smėlio džiazo " projektu. Dueto atliekamame repertuare jaučiamas polinkis į lyriką,bliuzą bei dramą,atlikimas pasižymi rafinuotumu bei stilingumu. 2011 metų vasarą rengnyje "Tebūnie naktis" duetas pristatė vilniečiams savo naująją programą "Naktis kabarete",prisijungus nepakartojamiems "El cafe" šokėjams.

Esant didesniems renginiams formuojamas visas "gyvos" grupės sąstatas-būgnai,bosinė gitara,saksofonas,ir t.t. Daumantas Slipkus yra aranžavęs bei įgrojęs fortepijono partijas ir keletui Rasos Kaušiūtės originalių dainų. Duetas nuolat generuoja naujas idėjas bei visada pasiruošęs nustebinti klausytoją netikėtais atradimais bei spalvomis. 

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

Modernaus folkloro grupė "AISVA"

Modernaus folkloro grupė "AISVA"

Ši grupė susibūrė 2007 metų kovo 27 d. Jonavoje. Grupė atlieka originalias ir pačių aranžuotas lietuvių liaudies dainas, kurios yra derinamos su įvairių stilių muzika. Repertuare yra ir autorinių kūrinių, kurių tekstai ir melodija priartinami prie liaudies dainos.
Grupė koncertuoja miestų šventėse, festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje, televizijos laidose, dalyvauja konkursuose. Grupės dainos transliuojamos per radijo stotis.

VIDEO   VIDEO2   VIDEO3   VIDEO4

Grupė Merlin

grupe merlin

„Merlin“ – Lietuvos roko grupė, kuri buvo suburta Vilniuje 1993 m. gitaristo ir dainų autoriaus Rodiono, dar žinomo kaip „Rod K“, pagrindinio dainininko ir gitaristo Felikso Kutka, būgnininko Lino Šilževičiaus ir bosisto Sergė Grėjaus. Grupės muzika tuo metu galėjo būti vertinama kaip rock/pop, alternatyvusis rokas (indie), dažnai pagrįstas minorinių tonacijų kompozicijomis. Dainų žodžiai apima socialines, romantiškas meilės ir net politines temas. Jie dažnai parašyti kartu su įvairiais draugais, tokiais kaip garsus Lietuvos poetas Rimvydas Stankevičius, vienas grupės gerbėjas ir bendradarbis iš Islandijos Óðinn Albertsonas, rašytoja Darija Šerlat , Aras Veberis, Marijus Berenis Tru.

Po šešerių metų tylos grupė „Merlin“ sugrižta į sceną su nauju albumu „12 mėnuo“, su nauja programa ir  nauju grupės sąstatu:

Feliksas Kutka    (vokalas/girata)

Romas Rainys     (gitaros profesorius)

Paulius Jaskūnas (boso gitara)

Vytis Vainilaitis  (būgnai)

Grupė klausytojų dėmesiui pristatys senas ir pažįstamas dainas iš ankstesnių albumų, tokias laip: „Sustojęs laikas“, „Metai“, „Lietaus laiškai“, „Gyvena ten“              

„Garsų sraute“; „Man ne vis vien“ ir dar daug kitų seniai girdėtų, bet tikrai nepamirštų dainų.

 Programoje – ir naujos dainos iš  grupės albumo, pavadinimu „ Dvyliktas mėnuo“. Tai jau ne kartą radio eteryje skambėję kūriniai: „Eismas žiedu“, „Televizorius ir geltonas sniegas“,  „Laikas paklausti“ ir tituline tapusi albumo daina „12  mėnuo“. 

Programos trukmė: 1,5 val.

Video Video

 Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

NETEISĖTAI PADARYTI

NETEISĖTAI PADARYTI

Grupės branduolį sudaro mažas-storas bei aukštas-plonas – aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas. Abu dainuoja, abu šoka, abu fantastiškai nuostabūs. Grupės dainos gimsta iš pykčio ir begalinės harmonijos. Noras išsakyti, išdainuoti, o kartais ir išrėkti tai, kas mus visus jungia, skatina kurti.
Šmaikštūs, atviri, švelniai kandūs, tačiau visada atiduodantys save publikai. Tokie yra „Neteisėtai Padaryti“.

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

Grupė "MIS"

Grupė "MIS"

Grupė gyvuoja nuo 2009 metų vasaros. Pirmasis jų pasirodymas įvyko "Forum Palace" Vilniuje "Miss Internet" renginyje, kuriam specialiai sukūrė "Grožiu spinduliuok" himną. Grupei pradėjus kurtis, visos narės buvo sudalyvavusios MIS rinkimuose, todėl ir pasivadino MIS. Grupę sudaro: Agnė, Aistė ir Sandra - tai trys jaunos, žavios ir perspektyvios merginos. Grupė "Mis" yra įrašiusi dainą su Ruslanu Kirlikinu. Jų koncertinę programą sudaro daugelis populiariųjų dainų - Sugrįšk (Hiperbolė); Vakarėja (L.Kernagis); Ty daleko (N.Baskov) ir bei kt.

Video 1 Video 2 Video 3 Video 4 Video 5 Video 6 Video 7

 Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt 

Grupė "Quorum"

Muzikiniame projekte „Chorų karai“ dalyvavę Panevėžio „Indigo“ choro chorvedžiai bei aranžuotojai grupė „Quorum“.Jų vadovaujamas muzikalus jaunimas pateko į finalą ir užėmė antrąją vietą. Per aštuonerius gyvavimo metus kolektyvas nuėjo nepaprastai ilgą ir spalvingą muzikinį kelią: dalyvavo akademinės ir sakralinės muzikos festivaliuose. Ansamblio nariai Dainotas Varnas (solinis vokalas), Vitalijus Neugasimovas (kontratenoras), Marius Turlajus (tenoras), Gintautas Skliutas (baritonas),Romanas Savickas (bosas) ir Šarūnas Navickas (vokalinė perkusija ir beatbox‘as) sugebėjo sukurti pusiau vokalinį, pusiau instrumentinį, žavintį savo natūralumu, tik „a cappella“ žanrui būdingą skambesį. Vyrai aktyviai koncertuoja įvairių renginių metu - nuo miesto šventės iki bažnyčios pašventinimo, nuo krikštynų iki politinių vakarėlių,nuo gimtadienių iki išsvajotų vestuvių. Quorum repertuaras pats įvairiausias – bažnytinė, klasikinė,šiuolaikinė, estradinė muzika. Ansamblis dainuoja lietuviškai, angliškai, rusiškai, itališkai.

VIDEO

Dėl grupių užsakymo kreiptis: 864829315 arba raimonda@muzikosperlai.lt

Giulija ir Monika

Giulija ir Monika

Per daugiau nei 18 metų trunkančią dainininkės karjerą, Giulija spėjo išleisti 10 solinių albumų. Jos dukra Monika plačiajai auditorijai pradėjo dainuoti jau nuo 4 metų ir per savo karjera išleido 4 albumus.

Šis mamos ir dukros duetas suteiks Jūsų šventei daug šilumos ir nuoširdumo.

Programos trukmė: 1h.

VIDEO  VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

Valid CSS!