Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Renginių, vestuvių vedėjai

Turime visą būrį vedėjų, nuo žinomų veidų iki tų, kurie yra tiesiog profesionalai, išmanantys savo darbą: renginių, vestuvių, išleistuvių, miesto švenčių vedėjai, kurie ne tik padarys Jūsų šventę ypatinga, bet ir padės sukurti scenarijų.

 Dėl kainų ir datų galite skambinti tel.  864829315

  Vedėja Raimonda

Turinti daugiau nei 8-erių metų patirtį. Pradedant asmeninėmis šventėmis (vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai), baigiant miesto šventėmis, konkursais, verslo vakarėliais. Universaliai prisitaikanti, pagal renginio koncepciją. Renginių metu gali ir padainuoti. Žodžio kišenėje neieško, nepripažįsta pasenusių tradicijų ir nusibodusių tostų. Vulgarumas nėra vakarėliui tinkantis atributas, bet šiek tiek ironijos ir sveiko humoro nepakenks -  sako Raimonda. 

 Raimonda Jagminaite

Kalbos: lietuvių, anglų, italų, rusų

"Mis Šiaulių studentė 2011" organizatorė bei vedėja    Video

Nuotraukos iš renginių  čia

Žinomas TV veidas ir renginių vedėjas. Puikiai visiems pažįstamas iš laidos VRS kamera. Tačiau galintis įparsminti tiek rimtą šventę, tiek linksmą vakarėlį. Jo patirtis kalba pati už save. Gali pralinksminti pati didžiausią vakarėlio niurgzlą, tačiau jo lūpose nuskambėjęs rimtas tostas, gali sujaudinti iki širdies gelmių. 

         dainius martinaitis

Kalbos: lietuvių, rusų.

Video

Juozas Liesis

Juozas Liesis

Gimtadieniai, įmonių jubiliejai, sąskrydžiai, krikštynos, vestuvės, margiausi festivaliai, Kalėdiniai vakarai - tai progos kai kiekvienas svečias tampa ypatingu, kai kiekvienas atėjęs džiaugiasi tapęs šventės dalimi. Šventės - kurioje svarbiausia - smagiai pabūti kartu. Šventės - kurių ryškiausi prisiminimai visada liks nepakartojami.

Nuo 1998 metų Juozas veda smagius įmonių ir privačius renginius. Dirbo LNK, LTV ir TV3 kanalų laidose:  Maksimanija, Žvaigždžių ringas, Vaikų eurovizija, Išsipildymo akcijos.
Energijos ir patirties nestokojantis vedėjas puikus pasirinkimas Jums ir Jūsų šventei.

Nuotaikos kalviai

Nuotaikos kalviai - profesionalūs renginių organizatoriai, vedėjai, muzikantai. Jų tikslas - Jūsų šventę padaryti įsimenama, iškirtine, kupina teigiamų emocijų, tokia, kad visi šventės dalyviai būtu laimingi, turėję galimybę pabuvoti renginyje. Juos kviečia į vestuves, jubiliejus, firmų vakarėlius, išleistuves. Originalūs žaidimai, gera muzika, tai renginio varomoji galia. Nors ši kompanija yra sukaupusi nemažą patirtį, tačiau kiekvienoje šventėje jie iš naujo bando pelnyti svečių pasitikėjimą bei įrodinėja savo vertę.

Nuotaikos kalviai

  

Vedėjas Gytis Balčiūnas

Žmonės kalba, kad Gyčio liežuvis neišpasakyto lankstumo. Iš televizijos ekranų pažįstamas veidas, radijo bangomis savo balsą garsinantis renginių vedėjas dirba jau 15 metų, tad jei turi laisvą mikrofoną – kviesk Gytį. Artistas veda įvairaus tipo renginius, pradedant mažais, jaukiais ir paprastais pasisėdėjimais jaukioje draugų kompanijoje, vestuvėmis, baigiant oficialiomis ir ištaigingomis ceremonijomis, miesto šventėm.

 Gytis Balčiūnas

Kalbos: lietuvių,  rusų.

Dėl kainų ir datų galite skambinti tel.  864829315

 

Vedėjas Vaidas Kvedaras

Renginių vedėjas Vaidas Kvedaras baigė teatro ir renginių režisūrą Klaipėdos universitete, yra savo srities profesionalas (renginių vedimo patirtis 10 metų). Vedimo principas: šou programa su Muzikinėmis parodijomis kurios nepalieka nei vieno abejingo. Vaido antras vardas gera nuotaika, jis ateina tam, kad Jūs švęstumėte, o jis Jums kurtų nepamirštamus Jūsų šventės prisiminimus ir išliekamąja verte. Renginių vedimo tipai: Įmonės renginiai, miesto šventės, vestuvės – asmeninės šventės, dvyliktokų išleistuvės bei šimtadieniai.

 Vaidas Kvedaras

  Kalbos: lietuvių

Darius Balčiūnas – Pilypukas

Pilypukas ...ir  kas jo  nežino...daugybė sukurtų personažų "Dviračio šou" laidoje. Su juo šventė tikrai bus linksma. 20 metų patirtis TV ir scenoje.

Darius Balčiūnas – Pilypukas

 

   Vedėjas Gintautas Gustas

Profesionalus renginių vedėjas daugkartinis LTV talentų ringo komisijos narys, veda renginius lietuvių, rusų, vokiečių, anglų ir kitomis kalbomis. Gali atvykti į bet kurią Europos šalį.

 Gintautas Gustas

  Vedėjas Dovydas Šamrajus

Buvęs grupės "PIKASO" narys. Renginius veda jau daugelį metų. Šmaikštus ir energingas, nestokojantis humoro jausmo.

 david šamraj

Kalbos: lietuvių, rusų

Vedėja Hana Šumilaitė

TV projektuose „Bentski šou“, „Bobų šou“, „Kaimynai“ išgarsėjus Hana šiuo metu veda vaikų renginius, vestuves, jubiliejus.

Hana Šumilaitė

 

  Vedėjas Robertas Jonaitis

 Veda vestuves, gimtadienius, vakarėlius, gali būti ir DJ,  ir vedėjas.

robertas jonaitis

Kalbos: lietuvių

Video 

 Vedėjas Gediminas Beržinis

Jis veda, organizuoja renginius daugelį metų. Jo išmintis, ilgametė patirtis duos kiekvienam renginiui kokybės. Pats nerealiausias Kalėdų senelis vaikų ir suaugusiųjų vakarėliams. Puikus piršlys vestuvėms. 

gediminas berzinis

 Kalbos: lietuvių, rusų

Vedėjas Linas Cinkutis

Gimė ir užaugo saulės mieste - Šiauliuose. Dar mokyklos laikais pradėjo lipti į sceną ir vesti įvairius renginius. Vėliau pradėjo komentuoti krepšinio rungtynes, vesti įvairias sporto šventes. Energijos ir pozityvumo kupinas vedėjas šiuo metu gali vesti: miesto gimtadienius, valstybines ir kalėdines šventės, įmonių suvažiavimus, jubiliejus, vestuves.

Prisistatymo video

Linas Cinkutis

 

 

  Kontaktai: 864829315 arba el. paštu raimonda@muzikosperlai.lt

 

 

 

 

 

 

 

Valid CSS!