Events
 
Muzikos perlai
Renginių organizavimas, Lietuvos muzikos atlikėjai, muzikantai, renginių vedėjai
Vasaros stovyklos, jaunieji talentai, konkursas "Geriausias Lietuvos muzikos perlas"

Pasiūlymai vaikų renginiams

 

Diana ir Unė

Diana ir Unė

 

 

„LNK“ televizijos laidos „Atgal į vaikystės miestą“ vedėjos.
Neseniai išleidęs debiutinį albumą "Debesėlis", šis šeimyminis mamos ir dukros duetas, pasiruošęs Jūsų šventę paversti įdomia ir nuotaikinga.

 

Video1  Video2

 

 

 

 Lauros Studija

 

Lauros Studija

Lauros dainavimo studija skaičiuoja penktus gyvavimo metus. Kolektyvas labai aktyvus Šiaulių miesto renginių dalyvis, įvairių respublikinių konkursų ir festivalių laureatas ir dalyvis. 

Video1  Video2  Video3

Asta Bagdonavičienė ir Ieva Bagdonavičiūtė

Asta Bagdonavičienė ir Ieva Bagdonavičiūtė - mamos ir dukros duetas - kartu pradėjo koncertuoti vos prieš metus, tačiau jau spėjo sulaukti publikos simpatijų bei laimėti prizines vietas tarptautiniuose ir šalies konkursuose: 2011 metais tapo respublikinio konkurso "Šeimų ringas" laureatėmis, 2012 metais Tarptautiniame konkurse "Tallant Show" Stokholme laimėjo antrąją vietą, taiip pat laimėjo sidabrinius mikrofonus specialioje TV laidoje "Žvaigždžių duetai", skirtoje tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Programoje atliekamos dainos tiek duetu, tiek solo atskirai. Šio dueto pasirodymai nepalieka abejingų. Jautrumas ir šiluma, sklindanti iš scenos, dainuojant šiam duetui, neretai ir sugraudina dažną klausytoją.
Video  Video

Muzikos studija „NIEKOTOKIO Muzikos studija „NIEKOTOKIO“-  2004 m. įkurta ir kruopščiai puoselėjama gėrio ir džiaugsmo mokykla. Joje dainuoja ir meno bei muzikos paslapčių semiasi  80 4-16 metų ugdytinių.
Per 9 gyvavimo metus paruoštos ir atliktos 8 smagios ir nuotaikingos programos, kurias per apie 100 koncertų  stebėjo virš 50000 žiūrovų, atlikta virš 100 originalių (sukurtų studijos vadovų V. Kamrazerio, J. Budriūnaitės) ir populiarių lietuvių ir pasaulinės pramoginės muzikos kūrėjų klasikos dainų. “NIEKOTOKIO” garso įrašų studijoje su vaikais ir jų tėveliais įrašyta apie 50 dainų. 2013 metais išleistas pirmas studijos CD graži istorija (ZUZI Records)
Geras skonis, gera nuotaika, smagios dainos, netikėti sceniniai sprendimai- visa tai galima pamatyti studijos „NIEKOTOKIO“ pasirodymuose.
Studijos credo- „Išmokime visur surasti gėrį, grožį ir gerą nuotaiką. Blogį kiti ir be mūsų suras“

 

Kapitonas Flintas ir komanda

 Kapitonas Flintas ir komanda

Jų darbo pamatas – klientų pageidavimai ir norai, todėl siekia artimo ir nuoširdaus bendravimo su užsakovais. Linksmi žaidimai, dainelės, šokiai Jūsų vaikų vakarėlį pavers tikra puota. Vaikams šis vedėjas labai patinka, tėveliai irgi lieka patenkinti.

 

 

 Dėl kainų ir datų galite skambinti tel.  8 648 29315

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid CSS!